0,00 zł
Strona głównakije malarskie122cm aluminiowy kij malarski na gwint ACME 3/4" z możliwością przedłużenia
Strona głównakije malarskie122cm aluminiowy kij malarski na gwint ACME 3/4" z możliwością przedłużenia

122cm aluminiowy kij malarski na gwint ACME 3/4" z możliwością przedłużenia

Netto: 64,23 zł
Brutto: 79,00 zł
Kod: 28944
Waga:0.42 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Wysokiej jakości solidny kij malarski na stosowany w branży budowlanej gwint ACME ¾” 5 T.P.I (fi 19mm, 5 zw. / 25.4mm). Wykonany z grubościennej rury aluminiowej, dzięki czemu pozostaje lekki i trwały. Jeden koniec jest zakończony gwintem męskim – do podłączenia narzędzi typu szlifierki do szlifowania gipsu, rączki malarskie i wszystkie inne montowane na taki rodzaj gwint, np. uchwyty do piór ProSkim. Drugi koniec zakończony został gwintem żeńskim, co umożliwia montaż dodatkowego kija w celu zwiększenia zasięgu. Kij pracuje stabilnie, bez ugięć i wiotczenia. Grubość kija - fi 28mm, dość dobrze leży w dłoni.

Ważna uwaga techniczna: wybierając kij, sprawdź sposób mocowania narzędzia.

Szlifierka EDI: 14426 do podłączenia wymaga użycia adaptera EDI: 14429, pozostałe posiadają gwint ACME ¾” i adapter jest zbędny.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.