0,00 zł
Strona głównamini wałkiRR334 4.5" CIRRUS X 115x19mm mini wałek tkaninowy
Strona głównamini wałkiRR334 4.5" CIRRUS X 115x19mm mini wałek tkaninowy

RR334 4.5" CIRRUS X 115x19mm mini wałek tkaninowy

Netto: 34,42 zł
Brutto: 42,34 zł

Producent: Wooster Brush
Kod: RR334_4-1/2
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.15 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wałek tkaninowy o bardzo dużej pojemności, znajdzie zastosowanie przy chropowatych i bardzo chropowatych powierzchniach. Idealny do wykonywania wszelkiego rodzaju efektów na stiukach, tynkach, strukturach itp. Pamiętaj - NALEŻY malować na lekkim docisku, włókno (runo) utrzymuje farbę eliminując kapanie i rozpryski, dając równomierne rozłożenie powłoki bez matowania (często używane słowo w potocznym jęz. wykonawców "bez przematowień") na malowanej powierzchni, wałek musi się "stroszyć". Runo musi być stale nasączone farbą, aż do rdzenia (czyli tej "rurki" na której przyklejone jest futro). Niedopuszczalne jest malowanie lub fakturowanie, gdy runo jest suche lub półsuche - nastąpi szybkie filcowanie lub odklejenie od rdzenia. Wałek można stosować do wszystkich rodzajów farb, gruntów, podkładów, uszczelniaczy itd., itd., ze standardowym przeznaczeniem, do powierzchni o średniej, dużej lub bardzo dużej chropowatości. Tworzona faktura zależy od techniki malowania. Stanowi również idealne rozwiązanie do uzyskania ciekawych i różnorodnych efektów dekoracyjnych na wszelkiego rodzaju stiukach, tynkach itp., wbrew pozorom (ze względu na długie runo), nie tworzy dużej faktury (takiego "baranka"). Niedopuszczalne jest mycie jakichkolwiek wałków Wooster Brush w myjkach rotacyjnych bądź ciśnieniowych. Myć należy pod bieżącą wodą i zostawić do swobodnego wyschnięcia (nie można suszyć na kaloryferze lub słońcu). 
Wszelkie opisy, sugestie, informacje zastrzeżone dla VoxTools. Sposoby profesjonalnego malowania lub wykonywania prac malarskich, szpachlarskich i innych budowlanych udzielamy wyłącznie naszym klientom. Narzędzia malarskie stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty profesjonalnych narzędzi firmy Marshalltown znajdującej się na stronie sklepu Marshalltown.pl, wysyłki z obu sklepów są łączone.
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.