0,00 zł
Strona głównaSzlifierki do gipsu1803 papier o gramaturze 120 do szlifierki trójkątnej AeroSander 1801, 6 szt. w opakowaniu, oryg.
Strona głównaSzlifierki do gipsu1803 papier o gramaturze 120 do szlifierki trójkątnej AeroSander 1801, 6 szt. w opakowaniu, oryg.

1803 papier o gramaturze 120 do szlifierki trójkątnej AeroSander 1801, 6 szt. w opakowaniu, oryg.

Netto: 40,16 zł
Brutto: 49,40 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: 1803
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Oryginalny amerykański papier do szlifowania 1803 o gramaturze 120 do szlifierek Aero Sander 1801, 6 arkuszy papieru w opakowaniu. Opatentowane mocowanie na rzepy Velcro®, sprawia że trzyma się mocno podczas długotrwałej pracy - zalecane jest ściąganie/wymiana papieru dopiero po całkowitym zużyciu. Ścierniwo jest bardzo dobrze zrobione, nie zapycha się gipsem, przez co urobek nie rysuje szlifowanej powierzchni (nie tworzą się purchle z urobku). Zapewnia 30% wzrost szybkości szlifowania w porównaniu do typowych ogólnodostępnych papierów, ponadto jest niezwykle wydajny i odporny przez co stosunek ceny do wydajności jest bardzo wysoki. Szybsze szlifowanie to również skrócenie czasu i wysiłku. Pamiętaj, po szlifowaniu powierzchni należy ją odpylić - idealnie zrobisz to MOP-em do kurzu 1800. Nieodpylona powierzchnia spowoduje bardzo szybkie odspojenie farby. Wszelkie grunty nałożone na nieodpyloną powierzchnię na nic się zdadzą, gdyż kredowanie nastąpi w bardzo krótkim czasie. Zawsze zalecane jest prawidłowe przygotowanie powierzchni przy pracach budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.