0,00 zł
Strona głównapędzle profesjonalne4175 - 51mm - 2" Mink Ultra/Pro Firm profesjonalny pędzel płaski, włosie średnio-sztywne
Strona głównapędzle profesjonalne4175 - 51mm - 2" Mink Ultra/Pro Firm profesjonalny pędzel płaski, włosie średnio-sztywne

4175 - 51mm - 2" Mink Ultra/Pro Firm profesjonalny pędzel płaski, włosie średnio-sztywne

Netto: 43,09 zł
Brutto: 53,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: 4175-51mm
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

4175 to seria profesjonalnych pędzli, w których włosie wykonane jest w klasycznej formule nylonu i poliestru. Produkcja sprawdzona od ponad 15 lat. Pędzel zapewnia wyjątkową kontrolę graniczną podczas malowania. Świetnie nadaje się do farb akrylowych, lateksowych, jak również dobrze maluje się farbami rozpuszczalnikowymi i lakierami, bez znaczenia jest, czy malujemy wewnątrz czy na zewnątrz, zawsze sprawdzi się tak samo dobrze. Duża pojemność pędzla zapewnia wydajność i oszczędność czasu podczas prac malarskich. Okucie ze stali nierdzewnej, uchwyt drewniany. Włosie średnio-sztywne, dobrze sprawdzi się w bardzo szerokim przedziale gęstości produkowanych farb – przy rzadkich - farba nadmiernie nie spływa (duża gęstość włosia) przy gęstych pędzel się nie "kładzie" (wystarczająca sztywność i sprężystość). Dbając o pędzel, w trakcie wielokrotnego malowania, włosie nie „rozjeżdża” się, co umożliwia precyzyjne malowanie z ręki, oszczędzamy czas przy wykonywaniu projektu. Zalecanym narzędziem do czyszczenia i konserwacji jest szczotka Painter’s Comb 1832. Nierdzewnym drutem mosiężnym czyścimy okucie i uchwyt pędzla, natomiast stalowym grzebieniem czyścimy włosie - nie należy czyścić szczotką mosiężną włosia pędzla (tylko okucie i uchwyt, ewentualnie w bardzo delikatny sposób i z wyczuciem same końcówki), ponieważ może nastąpić jego zwijanie i rozwarstwianie (a przez to stracimy kontrolę nad farbą).  

Technika malowania dodatkowo wpływa na wydajność, precyzję prowadzenia oraz trwałość narzędzia. Zaleca się, aby w trakcie malowania pędzel był lekko pochylony, umożliwiając swobodny spływ farby. Nie należy również przesadzać ze zbyt cienką warstwą nakładanej farby, musi mieć z czego się „rozpłynąć”, unikniemy w ten sposób śladów po pędzlu (analogicznie nie należy również nakładać zbyt grubo, aby nie powstały zacieki).

4175 to seria z prostym zakończeniem włosia pędzla.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.