0,00 zł
Strona głównapędzle profesjonalne4187 - 2" (50mm) pędzel skośny do odcięć AS Ultra/Pro Firm, włosie średnio sztywne uchwyt gumowy
Strona głównapędzle profesjonalne4187 - 2" (50mm) pędzel skośny do odcięć AS Ultra/Pro Firm, włosie średnio sztywne uchwyt gumowy

4187 - 2" (50mm) pędzel skośny do odcięć AS Ultra/Pro Firm, włosie średnio sztywne uchwyt gumowy

Netto: 50,00 zł
Brutto: 61,50 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: 4187-2in
Waga:0.17 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

4187 ShortCut®, pozwala na wyjątkową kontrolę graniczną rozprowadzanej farby. Okucie ze stali nierdzewnej, uchwyt gumowy. Włosie średnio-sztywne, dobrze sprawdzi się w bardzo szerokim przedziale gęstości produkowanych farb – przy rzadkich - farba nadmiernie nie spływa (duża gęstość włosia) przy gęstych pędzel się nie "kładzie" (wystarczająca sztywność i sprężystość). Dbając o pędzel, w trakcie wielokrotnego malowania, włosie nie „rozjeżdża” się, co umożliwia precyzyjne malowanie z ręki, oszczędzamy czas przy wykonywaniu projektu. Zalecanym narzędziem do czyszczenia i konserwacji jest szczotka Painter’s Comb 1832. Nierdzewnym drutem mosiężnym czyścimy okucie, natomiast stalowym grzebieniem czyścimy włosie - nie należy czyścić szczotką mosiężną włosia pędzla (tylko okucie, ewentualnie w bardzo delikatny sposób i z wyczuciem same końcówki), ponieważ może nastąpić jego zwijanie i rozwarstwianie (a przez to stracimy kontrolę nad farbą). Sposób trzymania pędzla w podczas malowania przedstawiony jest na opakowaniu – linie odcięć malujemy węższą stroną, pozwala to na uzyskanie „ostrej” linii i długie pociągnięcia pędzla.

Technika malowania dodatkowo wpływa na wydajność, precyzję prowadzenia oraz trwałość narzędzia. Nie należy również przesadzać ze zbyt cienką warstwą nakładanej farby, musi mieć z czego się „rozpłynąć”, unikniemy w ten sposób śladów po pędzlu (analogicznie nie należy również nakładać zbyt grubo, aby nie powstały zacieki).

Wszystkie pędzle Wooster Brush po umyciu należy zawiesić do swobodnego wyschnięcia. Nie dopuszcza się przeciągania „na sucho” po powierzchni dla szybkiego odparowania wilgoci. W ten sposób pędzel zostanie bardzo szybko zniszczony.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.