0,00 zł
Strona głównawiadra i kuwety8616 wiadro 15 litrów plus pokrywa 8626 = komplet malarski średni
Strona głównawiadra i kuwety8616 wiadro 15 litrów plus pokrywa 8626 = komplet malarski średni

8616 wiadro 15 litrów plus pokrywa 8626 = komplet malarski średni

Netto: 67,48 zł
Brutto: 83,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: 8616
Waga:0.60 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

8616 wiadro malarskie o pojemności 15 litrów plus dedykowana pokrywa 8626 – to profesjonalne rozwiązanie Wooster Brush. Wiadro wykonane jest z grubego polipropylenu, odpornego na pęknięcia, różnorodne farby i większość stosowanych rozpuszczalników. Polipropylen jest odporny na gromadzenie, osadzanie i przywieranie na ściankach, co znacząco ułatwia czyszczenie, jeżeli nie stosujesz ochronnych wkładów workowych R471. Konstrukcja jest bardzo stabilna i łatwa do przenoszenia (przy normalnym użytkowaniu nie ma obaw, że farba w jakikolwiek sposób będzie wylana). Wewnątrz wiadra odlew jednego dłuższego boku pochylony jest pod kątem ok. 25º, stanowi jednocześnie odcisk, ociek i umożliwia szybki spływ nadmiaru farby z wałka. Pokrywa po zamknięciu jest szczelna, nie powoduje zasychania oraz „kożucha”. Wiadro akceptuje wałki do 10” – 25cm z dowolnym uchwytem. Polecamy stosowanie wkładów R471 dla zachowania czystości oraz szybkiej zmiany koloru. Pojemność wiadra jest duża, dlatego też dobrą zawodową praktyką jest, aby w trakcie pracy, od czasu do czasu lekko przemieszać farbę, co zapobiegnie osadzaniu się pigmentów a to w przypadku farb pigmentowanych (kolorowych), może doprowadzić do powstania różnorodnych widocznych przebarwień. Zawsze stosuj zasady BHP oraz zasady dobrych praktyk zgodnych ze sztuką budowlaną.
Zwróć uwagę, że wiadro jest sprzedawane razem z pokrywą, jest to o tyle istotne, gdyż typowo oferowane jest  same wiadro bez pokrywy, którą trzeba dokupić oddzielnie.

Ulotka w jęz. angielskim prezentująca
wiaderka i wiadra
Pobierz plik
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.