0,00 zł
Strona głównapędzle profesjonalneGOLD EDGE 5236-2.5"-65mm, pędzel kątowy, włosie poliestrowe CT
Strona głównapędzle profesjonalneGOLD EDGE 5236-2.5"-65mm, pędzel kątowy, włosie poliestrowe CT

GOLD EDGE 5236-2.5"-65mm, pędzel kątowy, włosie poliestrowe CT

Netto: 72,94 zł
Brutto: 89,71 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: 5236-2.5
Waga:0.11 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Gold Edge™ - generacja pędzli wykonanych z nowoopracowanej formuły poliestru CT™. Uzyskano miękkość i delikatność końcówek, co pozwoliło na eliminację śladów pędzla w trakcie malowania. Została również zwiększona sztywność włosia dla zapewnienia większej pojemności i kontroli spływu nad ostrymi odcięciami farby przy krawędziach (tzw. kontrola graniczna). Wersja Gold Edge stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich farb i emalii. Solidny drewniany uchwyt wraz z owalnym okuciem ze stali nierdzewnej, zapewnia pewny chwyt i komfort prowadzenia w różnych warunkach. Stalowe okucie mocno przywiera do magnesu w wiaderku naręcznym Pelican 8619. Owalny kształt pędzla, kumuluje bardziej farbę w środkowej części, co umożliwia jeszcze większą kontrolę przy odcięciach i miejscach o różnych kształtach (narożniki, kąty, załamania itd.), farba jest równomiernie podawana, co w dużym stopniu pomaga uniknąć zacieków i zgrubień.
GOLD EDGE 5236 - seria pędzli z włosiem ciętym kątowo (koniec skośny), dla łatwego dostępu w narożnikach, przy listwach itp.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.