0,00 zł
Strona głównawiadra i kuwetyKubek malarski PC271 pojemność 0.5 litra, maksymalnie 1 litr
Strona głównawiadra i kuwetyKubek malarski PC271 pojemność 0.5 litra, maksymalnie 1 litr

Kubek malarski PC271 pojemność 0.5 litra, maksymalnie 1 litr

Netto: 18,85 zł
Brutto: 23,19 zł
Kod: 29271
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kubek malarski o standardowej pojemności 0.5 litra (taka pojemność zapewnia komfortowe zanurzenie pędzla), maksymalna pojemność kubka wynosi 1 litr. Kompaktowy rozmiar kubka sprawia, że jest idealny do małych projektów malarskich lub barwiących (takich jak np. wykonywanie próbek barwiących itp.) Zintegrowana wylewka umożliwia łatwe przenoszenie, rozlewanie i czyszczenie farby. Wykonany z odpornego materiału (PCV) na rozpuszczalniki i nieprzywieranie farby. Przy uchwycie osadzony jest magnes dobrze trzymający pędzle za okucie do 2" - 51mm. 

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.