0,00 zł
Strona głównawiadra i kuwetyKuweta malarska HDT 9" - 230mm, 3.79 litra, wytrzymała z magnesem do pędzli
Strona głównawiadra i kuwetyKuweta malarska HDT 9" - 230mm, 3.79 litra, wytrzymała z magnesem do pędzli

Kuweta malarska HDT 9" - 230mm, 3.79 litra, wytrzymała z magnesem do pędzli

Netto: 43,43 zł
Brutto: 53,42 zł
Kod: 29267
Waga:0.70 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Kuweta malarska Marshalltown HDT dla wałków malarskich 9”-230mm o pojemności 3.79 litra. Wykonana jest z trwałego odpornego na rozpuszczalniki i nieprzywierającego PCV, to sprawia, że usuwanie wysuszonej farby jest szybkie i łatwe. Obrzeża jak i podstawa tworzą stabilną konstrukcję. Kuweta posiada profilowaną tackę ociekową dla komfortowego odsączania nadmiaru farby. Jedna część obrzeża wyposażona jest w magnes do trzymania pędzla za metalowe okucie, pozwalając nadmiarowi farby kapać z powrotem do tacy, dla zachowania czystości w trakcie pracy. Zastosowany rodzaj PCV umożliwia łatwe czyszczenie farby nawet po jej zaschnięciu (mocno nie przywiera). Ergonomiczny uchwyt pozwala na łatwe i bezpieczne przenoszenie kuwety z farbą. Dodatkowo oferujemy wkładki do kuwety HDTL3 (EDI: 29269), które są sprzedawane w 3-paku. Wkładki są również bardzo wytrzymałe, umożliwiają jeszcze szybsze czyszczenie lub zmianę koloru.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.