0,00 zł
Strona głównawałki 356mm 14"Micro Plush R238-14 356x14mm profesjonalny wałek z mikro fibry
Strona głównawałki 356mm 14"Micro Plush R238-14 356x14mm profesjonalny wałek z mikro fibry

Micro Plush R238-14 356x14mm profesjonalny wałek z mikro fibry

Netto: 40,98 zł
Brutto: 50,40 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: R238-14
Waga:0.14 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wooster Brush Wałki Profesjonalne Micro Plush umożliwiają uzyskanie bardzo gładkich wykończeń bez smug i śladów pociągnięć. Naukowo opracowane runo z mikro fibry pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty jak przy malowaniu natryskowym na najwyższym poziomie. Służą do poprawek po malowaniu natryskowym. Idealnie współpracują ze wszystkimi rodzajami farb i emalii w tym również o obniżonym LZO, oraz przy intensywnych mocno nasyconych kolorach. Szczególnie polecany dla bardzo gładkich powierzchni malowanych farbami eggshell, w połysku lub satynowymi. Stanowią doskonały wybór przy lakierowaniu np. drzwi, szafek itp. Technologia produkcji wałków Micro Plush znacznie wyprzedza wszystkie konkurencyjne produkty innych producentów. Uwaga: producent zmienia nazwę z Micro Plush na Micro Fiber.

Ważna uwaga techniczna !

Wałki z mikrofibry mogą na niektórych rodzajach farby powodować utratę runa podczas malowania. W takim przypadku zaleca się zmianę na inny rodzaj runa, np. zastosować wałki z serii ProDoo-Z FTP lub bez FTP. Przypadki tego typu, chociaż występują niezwykle rzadko, to mimo wszystko, producent czuł się w obowiązku i przeprowadził szereg badań laboratoryjnych, w celu rozwiązania problemu. Jednoznacznie stwierdzono, że w żadnym przypadku nie było to spowodowane wadą lub złą jakością wałka (wkładu, runa), a problem wynikał z właściwości użytej farby (np. zawarta chemia, nadmierna "ciągliwość" itp.), dlatego też, najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zmiana rodzaju runa jak zaznaczono wcześniej.ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.