0,00 zł
Strona głównawałki 356mm 14"ProDoo-Z FTP RR666-14 356x10mm poliamidowy wałek finiszowy (na gładko) do gęstości ok. 1.37g/l
Strona głównawałki 356mm 14"ProDoo-Z FTP RR666-14 356x10mm poliamidowy wałek finiszowy (na gładko) do gęstości ok. 1.37g/l

ProDoo-Z FTP RR666-14 356x10mm poliamidowy wałek finiszowy (na gładko) do gęstości ok. 1.37g/l

Netto: 34,15 zł
Brutto: 42,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: RR666-14
Waga:0.15 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalny wałek malarski Wooster Brush RR666 Pro/Doo-Z FTP o bardzo dużej gęstości i pojemności runa. Odporne runo z opatentowanej mieszanki tkanin tworzy splot tkaniny o idealnych właściwościach kryjących do zastosowań z różnymi rodzajami farb. Technologicznie runo przygotowane do pracy z najnowszymi dostępnymi rodzajami farb w tym lateksowymi, akrylowymi, winylowymi, ceramicznymi, cienkopowłokowymi, o obniżonym LZO, lakierami, epoksydowymi, poliuretanowymi, primerami itp. o różnym stopniu połysku oraz matowymi. Opatentowana technologia Hydro Flow™ - zapewniająca równomierne i powolne uwalnianie płynów daje bardzo gładkie i równomierne pokrycie. Mimo długiego runa, wałek nie tworzy dużej faktury, idealnie rozbija farbę - runo posiada specjalny podwójny splot dający lepsze rozłożenie farby przy nakładaniu (coś w rodzaju mikro mgiełki). Używając wałków Wooster Brush maluj na lekkim docisku i nigdy nie doprowadzaj do suchości lub półsuchości wałka, jak również nie wolno "cofać" się takim suchym wałkiem. Taka "cofka" doprowadzi do powstawania śladów po wałku oraz zniszczy runo.  Uwaga: Wszystkie Wałki (wkłady) Wooster Brush oraz innych Profesjonalnych producentów należy myć ręcznie, najlepiej pod bieżącą wodą (może być zimna, lenia - nigdy gorąca). Nie używaj myjek rotacyjnych bądź ciśnieniowych sprzedawanych i reklamowanych do mycia wałków. Wkłady profesjonalnych wałków posiadają specjalistyczną konstrukcję, która zostaje natychmiast zniszczona przez stosowanie takich "wynalazków" czyt. myjek. 
Proponowane rączki (uchwyty) malarskie - stała klatkowa R017-14, regulowane BR047 HULK, BR036 - do uchwytów regulowanych należy dokupić klipsy R087 (sprzedajemy w kompletach po 2 szt.)

Wszelkie opisy i prawa zastrzeżone, 
Kopiowanie produktów, zdjęć i opisów zabronione,
Wszelkie znaki w tym logo, patenty i design wyrobów należą do ich właścicieli.
Porady dotyczące technik malarskich i szpachlarskich są zastrzeżone wyłącznie dla Klientów sklepu
www.voxtools.pl , www.woosterbrush.pl , www.marshalltown.pl używających profesjonalnych narzędzi
Marshalltown, Wooster Brush, Speed Skim
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.