0,00 zł
Strona głównawałki 230mm 9" standardoweR207-9 Mohair Blend 230x6.35mm, moherowy ideał do malowania na gładko
Strona głównawałki 230mm 9" standardoweR207-9 Mohair Blend 230x6.35mm, moherowy ideał do malowania na gładko

R207-9 Mohair Blend 230x6.35mm, moherowy ideał do malowania na gładko

Netto: 19,67 zł
Brutto: 24,19 zł

Producent: Wooster Brush
Kod: R207-9
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.15 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

Mohair Blend Wooster Brush to profesjonalne wałki wykonane z najwyższej jakości tkaniny moherowej. Szczególnie polecane są do lakierów, emalii, poliuretanów, uretanów, epoksydów, różnorodnych warstw podłogowych, ochronnych, itp. Najlepsze rezultaty są osiągane dla gęstości od ok. 1 do 1.37 g/dm3. W tym przedziale gęstości runo zapewnia najlepsze pokrycie, minimalizuje ślady pociągnięć oraz niweluje zgrubienia (tzw. baty), pęcherze (często spotykane na źle przygotowanej powierzchni), itp. W końcowym rezultacie wyjdzie gładko w jednolitej strukturze i odcieniu, co jest szczególnie istotne przy malowaniu powierzchni metalowych farbami rozpuszczalnikowymi. Prawidłowo eksploatowany wałek jest odporny na wycieranie, mechacenie, filcowanie, nie zostawiają kłaczków oraz większość znanych rozpuszczalników. Producent znacząco wzmocnił naturalne właściwości moheru dodatkiem poliestru, dzięki czemu w całym spektrum zastosowań nie ma efektu wyciągania runa w trakcie malowania. Właściwość moheru wykorzystywana jest do profesjonalnego malowania np. mebli, drzwi, okien, podłóg, zabawek itp., zarówno lakierami, farbami rozpuszczalnikowymi jak i wodnymi a ponadto wałki moherowe w każdym rozmiarze są idealnym wyborem do barwienia (bejcowania) kamienia, drewna, itp. Niewypadające runo, znakomicie sprawdza się przy nakładaniu różnorodnych środków czy też mas ochronnych np. na okna, szyby, powierzchnie podłogowe, posadzki kamienne, terakoty, drewno itp. – przykładowo w celu uzyskania antypoślizgowości (biura, miejsca użyteczności publicznej, baseny, sauny, szpitale, lotniska, markety, itd.), innej barwy, dodatkowych efektów dekoracyjnych, itd. Znakomicie spisuje się na kamiennych i drewnianych powierzchniach ściennych – np. przy bejcowaniu, renowacji, usuwaniu zmatowienia, odświeżaniu, zmianie designu, itp. Idealnie maluje na gładko balustrady, zabezpieczenia balkonowe itd., zarówno farbami jak i lakierami. Doskonały do stosowania w szkutnictwie przy renowacji, przeróbkach, poprawkach, renowacji i budowie drewnianych mebli, itd., itp., możliwości zastosowania wałka moherowego są ogromne.

Wałki moherowe Wooster Brush znakomicie sprawdziły się w porównaniu do dużej ilości produktów konkurencyjnych firm, na ogromnej ilości inwestycji zagranicznych i krajowych w przypadkach wyżej opisanych. Jeżeli nadal nie jesteś pewny wyboru, to napisz maila lub zadzwoń.  
Polecane rączki malarskie: R017-9, R016, F0010-przy delikatnych jednorazowych wyprawkach, np. epoksydowych (ze względu na trudności w umyciu po epoksydzie – proponujemy zastosowanie taniego chromowanego (!) uchwytu, dzięki czemu nie będzie przebarwień a po wykonaniu projektu nie ma sensu go myć, do nowego malowania weź drugi – nowy).

Prace budowlane, renowacyjne, konserwatorskie, rzemieślnicze itp., wykonuj zgodnie z zasadami sztuki w danej dziedzinie.

Zastrzeżenia:

Wszelkie zdjęcia, opisy, porady, techniki malarskie, szpachlarskie, tynkarskie itp., zastrzeżone są przed kopiowaniem i powielaniem. W opisach lub słownie udzielane są wyłącznie klientom firmy VOX TOOLS w celu wsparcia technicznego dla oferowanych produktów. Wszelkie oznaczenia, logotypy, produkty itd., należą do ich właścicieli (producentów). Produkty, wzory użytkowe, logotypy itd., producentów amerykańskich są opatentowane i zastrzeżone a wszelkie kopiowanie, podszywanie się, naśladownictwo itp., spowoduje konsekwencje prawne.

 

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.