0,00 zł
Strona głównawałki 230mm 9" standardoweR235-9 MicroPlush 230x8mm bezfakturowy wałek z mikrofibry dla gęstości do ok. 1.37 g/l
Strona głównawałki 230mm 9" standardoweR235-9 MicroPlush 230x8mm bezfakturowy wałek z mikrofibry dla gęstości do ok. 1.37 g/l

R235-9 MicroPlush 230x8mm bezfakturowy wałek z mikrofibry dla gęstości do ok. 1.37 g/l

Netto: 19,11 zł
Brutto: 23,50 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: R235-9
Waga:0.25 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wooster Brush Micro Plush Profesjonalny wałek z mikrofibry, zapewnia najgładsze wykończenia z możliwych (pamiętaj aby idealnie przygotować powierzchnię), można stosować do poprawek po nakładaniu natryskowym. Mikrofibra z serii Micro Plush została naukowo opracowana i opatentowana. Wooster Brush stworzył produkt najlepszy na rynku w stosunku do innych wiodących marek. Prezentacja różnicy w fakturowaniu powierzchni przedstawiona jest na filmie (chodzi o pokazania "bezfakturowości" a nie o krycie farbą).

Ważna uwaga techniczna !

Wałki z mikrofibry mogą na niektórych rodzajach farby powodować utratę runa podczas malowania. W takim przypadku zaleca się zmianę na inny rodzaj runa, np. zastosować wałki z serii ProDoo-Z FTP lub bez FTP. Przypadki tego typu, chociaż występują niezwykle rzadko, to mimo wszystko, producent czuł się w obowiązku i przeprowadził szereg badań laboratoryjnych, w celu rozwiązania problemu. Jednoznacznie stwierdzono, że w żadnym przypadku nie było to spowodowane wadą lub złą jakością wałka (wkładu, runa), a problem wynikał z właściwości użytej farby (np. zawarta chemia, nadmierna "ciągliwość" itp.), dlatego też, najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zmiana rodzaju runa jak zaznaczono wcześniej.


ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.