0,00 zł
Strona głównawałki 356mm 14"R523-14 356x10mm MicroFiber wałek malarski bezfakturowy z mikrofibry (zamiennik MicroPlush)
Strona głównawałki 356mm 14"R523-14 356x10mm MicroFiber wałek malarski bezfakturowy z mikrofibry (zamiennik MicroPlush)

R523-14 356x10mm MicroFiber wałek malarski bezfakturowy z mikrofibry (zamiennik MicroPlush)

Netto: 34,42 zł
Brutto: 42,34 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: R523-14
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalne wałki Wooster Brush - seria MicroFiber zastępuje serię Micro Plush. Wkłady umożliwiają uzyskanie bardzo gładkich powierzchni bez smug i śladów pociągnięć. Naukowo opracowane runo z mikrofibry pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty na najwyższym poziomie. Wykorzystywane są również do poprawek po malowaniu natryskowym, należy pamiętać, że producenci zalecają podczas malowania natryskowego, "czesanie" farby wałkiem (ale często wykonawcy nie stosują się do tych zaleceń). Wałki są idealne do wszystkich rodzajów farb i emalii.

Ważna uwaga techniczna !

Wałki z mikrofibry mogą na niektórych rodzajach farby powodować utratę runa podczas malowania. W takim przypadku zaleca się zmianę na inny rodzaj runa, np. zastosować wałki z serii ProDoo-Z FTP lub bez FTP. Przypadki tego typu, chociaż występują niezwykle rzadko, to mimo wszystko, producent czuł się w obowiązku i przeprowadził szereg badań laboratoryjnych, w celu rozwiązania problemu. Jednoznacznie stwierdzono, że w żadnym przypadku nie było to spowodowane wadą lub złą jakością wałka (wkładu, runa), a problem wynikał z właściwości użytej farby (np. zawarta chemia, nadmierna "ciągliwość" itp.), dlatego też, najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zmiana rodzaju runa jak zaznaczono wcześniej.


ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.