0,00 zł
Strona głównawałki 356mm 14"R524-14 356x16mm MicroFiber wałek malarski bezfakturowy z mikrofibry (zamiennik MicroPlush)
Strona głównawałki 356mm 14"R524-14 356x16mm MicroFiber wałek malarski bezfakturowy z mikrofibry (zamiennik MicroPlush)

R524-14 356x16mm MicroFiber wałek malarski bezfakturowy z mikrofibry (zamiennik MicroPlush)

Netto: 38,52 zł
Brutto: 47,37 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: R524-14
Waga:0.22 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalny niekapiący wałek o dużej pojemności oraz gęstości runa, idealny dla wszystkich obecnie produkowanych rodzajów farb. Odporne runo wykonane z wysokogatunkowej mikrofibry zapewnia 100% wydajność. Tworzy gładkie i równe pokrycie bez smug i zacieków (prawie bezfakturowe).

Wałek polecany dla większości farb o konsystencji od rzadkiej do średnio gęstej, na powierzchnie pół szorstkie. Polecane uchwyty: stały R017-14, lub regulowane BR047 HULK, BR036 (do uchwytów regulowanych należy dokupić klipsy R087 - 2 szt.)

Ważna uwaga techniczna !

Wałki z mikrofibry mogą na niektórych rodzajach farby powodować utratę runa podczas malowania. W takim przypadku zaleca się zmianę na inny rodzaj runa, np. zastosować wałki z serii ProDoo-Z FTP lub bez FTP. Przypadki tego typu, chociaż występują niezwykle rzadko, to mimo wszystko, producent czuł się w obowiązku i przeprowadził szereg badań laboratoryjnych, w celu rozwiązania problemu. Jednoznacznie stwierdzono, że w żadnym przypadku nie było to spowodowane wadą lub złą jakością wałka (wkładu, runa), a problem wynikał z właściwości użytej farby (np. zawarta chemia, nadmierna "ciągliwość" itp.), dlatego też, najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zmiana rodzaju runa jak zaznaczono wcześniej.ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.