0,00 zł
Strona głównaSzlifierki do gipsuRPS9H Radius Marshalltown, szlifierka okrągła 23cm do gipsu, mocowanie papieru na rzepy
Strona głównaSzlifierki do gipsuRPS9H Radius Marshalltown, szlifierka okrągła 23cm do gipsu, mocowanie papieru na rzepy

RPS9H Radius Marshalltown, szlifierka okrągła 23cm do gipsu, mocowanie papieru na rzepy

Netto: 154,47 zł
Brutto: 190,00 zł
Waga:0.65 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szlifierka okrągła RPS 23cm (Radial Pole Sander) Marshalltown to najlepsza szlifierka do prac związanych ze szlifowaniem. Szeroka okrągła głowica szlifierska wykonana z odlewu aluminiowego sprawia, że obracanie się narzędzia podczas pracy jest praktycznie niemożliwe, co zmniejsza ryzyko rysowania i żłobienia ścian lub sufitów, takie rozwiązanie zapewnia możliwość szlifowana większej powierzchni za jednym pociągnięciem. Miękka podkładka piankowo-gumowa przymocowana od strony roboczej oraz gumowy pierścień na obrzeżu szlifierki pozwalają chronić powierzchnię roboczą przed rysami, wyszczerbieniami i wyżłobieniami podczas pracy. Krążki z papierem ściernym (dostępne różne gradacje), mocowane są na rzepy w bardzo szybki i pewny sposób. Uchwyt na gwint ACME ¾” 5 T.P.I. (fi 19mm 5zw./25.4mm) pozwala sparować dowolny kij wyposażony w taki gwint, polecamy wytrzymałe i pewne w działaniu kije Marshalltown - stały 122cm PN: 48ALUMB (można połączyć drugi - na końcu jest gwint) lub bardzo wygodny regulowany 1-2m PN: SKIM1-2M (ten sam co do narzędzi ProSkim, rączek do wałków itp.)

Dobierz odpowiednią dla Twojego zadania gradację papieru, okrągłe krążki mocowane na rzepy z serii Premium lub Standard.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.