0,00 zł
Strona głównamini wałkiRR306-6.5 Super Twist 165x12mm lekki sznurek poliamidowy do wszystkich rodz. farb, koniec szyty
Strona głównamini wałkiRR306-6.5 Super Twist 165x12mm lekki sznurek poliamidowy do wszystkich rodz. farb, koniec szyty

RR306-6.5 Super Twist 165x12mm lekki sznurek poliamidowy do wszystkich rodz. farb, koniec szyty

Netto: 26,83 zł
Brutto: 33,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: RR306-6.5
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wooster Brush SuperTwist RR306 wałek poliamidowy dużej pojemności dla wszystkich rodzajów farb obecnie produkowanych, matowych i satynowych. Runo poliamidowe, tworzy lekki sznurek. Koniec wałka (z jednej strony) jest zamknięty zdejmowalnym klipsem z drugiej - wchodzi klatka uchwytu. Przy malowaniu narożników, możesz wyciągnąć klips, umożliwi to malowanie dylatacji narożnika bez użycia pędzla, zwróć uwagę aby nie rolować wałkiem zbyt szybko (aby nie chlapał farbą). Polecane uchwyty: RR013, RR028, RR014

Ostrzeżenia: 
Pamiętaj, myj wkłady pod bieżącą wodą, nigdy nie stosuj myjek rotacyjnych lub ciśnieniowych, stosując taką technikę mycia, natychmiast zniszczysz runo wałka. Pamiętaj, przy malowaniu wałkami Wooster Brush nigdy nie rób "cofania" na suchym wałku, nigdy nie roluj suchym wałkiem spowoduje to zniszczenie runa i nie uzyskasz odpowiedniej faktury. Pamiętaj, maluj na lekkim docisku, malując wałkiem Wooster Brush nigdy nie ciśnij wałka na ścianie lub suficie, zniszczysz narzędzie (w skrajnym przypadku runo potrafi odkleić się od rdzenia!) i efekty swojej pracy (narobisz tylko "baty" i ślady po wałku). 

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.