0,00 zł
Strona głównamini wałkiRR311-4.5 Red Feather 115x6.35mm welurowy, tzw. czerwone pióro, polecany do farb i lakierów rozp.
Strona głównamini wałkiRR311-4.5 Red Feather 115x6.35mm welurowy, tzw. czerwone pióro, polecany do farb i lakierów rozp.

RR311-4.5 Red Feather 115x6.35mm welurowy, tzw. czerwone pióro, polecany do farb i lakierów rozp.

Netto: 18,94 zł
Brutto: 23,30 zł

Producent: Wooster Brush
Kod: RR311-4.5
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

RR311 Red Feather (czerwone pióro) to wałek wykonany z profesjonalnej tkaniny welurowej. Runo daje bardzo gładkie wykończenie dla wszystkich rodzajów, zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych jak też nie ma znaczenia stopień połysku czyli satynowe, matowe i o dużym / bardzo dużym stopniu połysku. Idealny do wszystkich emalii, uretanów, poliuretanów itd. Runo nie gubi włosia, nie matowi i nie pozostawia smug. Idealny do malowania mebli, drzwi, ościeżnic, balustrad, kamienia, glazury, terakoty itp. Najlepiej stosować na powierzchniach o niskiej chłonności. Polecane uchwyty: RR013, RR028, RR014

Prace budowlane, renowacyjne, itp., wykonuj zgodnie z zasadami sztuki budowlanej lub rzemieślniczej w danej dziedzinie.

Zastrzeżenia:
Wszelkie zdjęcia, opisy, porady, techniki malarskie, szpachlarskie, tynkarskie itp., zastrzeżone są przed kopiowaniem i powielaniem, udzielane są wyłącznie klientom firmy VOX TOOLS w celu edukacji i wsparcia technicznego dla oferowanych produktów. Wszelkie oznaczenia, logotypy, produkty itd., należą do ich właścicieli. Produkty, wzory użytkowe, logotypy itd., producentów amerykańskich są opatentowane i zastrzeżone, wszelkie kopiowanie, podszywanie się itp., spowoduje konsekwencje prawne.  

 

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.