0,00 zł
Strona głównamini wałkiRR314-4.5 Micro Plush 115x8mm mini wałek z mikrofibry, bezfakturowy, idealny do farb wys. jakości
Strona głównamini wałkiRR314-4.5 Micro Plush 115x8mm mini wałek z mikrofibry, bezfakturowy, idealny do farb wys. jakości

RR314-4.5 Micro Plush 115x8mm mini wałek z mikrofibry, bezfakturowy, idealny do farb wys. jakości

Netto: 18,85 zł
Brutto: 23,19 zł

Producent: Wooster Brush
Kod: RR314-4.5
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wooster Brush Wałki Profesjonalne Micro Plush umożliwiają uzyskanie bardzo gładkich wykończeń bez smug i śladów pociągnięć. Naukowo opracowane runo z mikro fibry pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty jak przy malowaniu natryskowym na najwyższym poziomie. Służą do poprawek po malowaniu natryskowym. Idealnie współpracują ze wszystkimi rodzajami farb i emalii w tym również o obniżonym LZO, oraz przy intensywnych mocno nasyconych kolorach. Szczególnie polecany dla bardzo gładkich powierzchni malowanych farbami eggshell (skorupka jajka - taki lekki połysk), w połysku lub satynowymi. Stanowią doskonały wybór przy lakierowaniu np. drzwi, szafek itp. Technologia produkcji wałków Micro Plush znacznie wyprzedza wszystkie konkurencyjne produkty innych producentów.

Ważna uwaga techniczna !

Wałki z mikrofibry mogą na niektórych rodzajach farby powodować utratę runa podczas malowania. W takim przypadku zaleca się zmianę na inny rodzaj runa, np. zastosować wałki z serii ProDoo-Z FTP lub bez FTP. Przypadki tego typu, chociaż występują niezwykle rzadko, to mimo wszystko, producent czuł się w obowiązku i przeprowadził szereg badań laboratoryjnych, w celu rozwiązania problemu. Jednoznacznie stwierdzono, że w żadnym przypadku nie było to spowodowane wadą lub złą jakością wałka (wkładu, runa), a problem wynikał z właściwości użytej farby (np. zawarta chemia, nadmierna "ciągliwość" itp.), dlatego też, najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zmiana rodzaju runa jak zaznaczono wcześniej.

Ostrzeżenia: 
Pamiętaj, myj wkłady pod bieżącą wodą, nigdy nie stosuj myjek rotacyjnych lub ciśnieniowych, stosując taką technikę mycia, natychmiast zniszczysz runo wałka. Pamiętaj, przy malowaniu wałkami Wooster Brush nigdy nie rób "cofania" na suchym wałku, nigdy nie roluj suchym wałkiem spowoduje to zniszczenie runa i nie uzyskasz odpowiedniej faktury. Pamiętaj, maluj na lekkim docisku, malując wałkiem Wooster Brush nigdy nie ciśnij wałka na ścianie lub suficie, zniszczysz narzędzie (w skrajnym przypadku runo potrafi odkleić się od rdzenia!) i efekty swojej pracy (narobisz tylko "baty" i ślady po wałku). 

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.