0,00 zł
Strona głównawałki 230mm 9" standardoweRR633 230x19mm Wooster Wool, wałek wełniany, najbardziej szlachetne runo
Strona głównawałki 230mm 9" standardoweRR633 230x19mm Wooster Wool, wałek wełniany, najbardziej szlachetne runo

RR633 230x19mm Wooster Wool, wałek wełniany, najbardziej szlachetne runo

Netto: 54,09 zł
Brutto: 66,53 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: RR633-9
Waga:0.14 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalny wałek najwyższej jakości z wyselekcjonowanej  100% tkaniny wełnianej - jest to najbardziej szlachetne runo. Doskonałe osiągi w kryciu farbami obecnie dostępnymi na rynku w tym: lateksowymi, alkidowymi, emaliami, uretanowymi, poliuretanowymi. Runo 19mm daje wykończenie z lekką lub średnią fakturą na powierzchniach gładkich, pół  szorstkich i szorstkich, zapewnia optymalną pojemność farby i równomierny rozlew, trudny do osiągnięcia przy innych wałkach. Stopień fakturowania zależy od sposobu aplikacji  tzw. „wyczesania” farby.

Ostrzeżenia: 
Pamiętaj, myj wkłady pod bieżącą wodą, nigdy nie stosuj myjek rotacyjnych lub ciśnieniowych, stosując taką technikę mycia, natychmiast zniszczysz runo wałka. Pamiętaj, przy malowaniu wałkami Wooster Brush nigdy nie rób "cofania" na suchym wałku, nigdy nie roluj suchym wałkiem spowoduje to zniszczenie runa i nie uzyskasz odpowiedniej faktury. Pamiętaj, maluj na lekkim docisku, malując wałkiem Wooster Brush nigdy nie ciśnij wałka na ścianie lub suficie, zniszczysz narzędzie (w skrajnym przypadku runo potrafi odkleić się od rdzenia!) i efekty swojej pracy (narobisz tylko "baty" i ślady po wałku). 

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.