0,00 zł
Strona głównawiadra i kuwetyWiaderko malarskie Marshalltown HDP, pojemność standardowa 1litr, maksymalna 1.5 litra
Strona głównawiadra i kuwetyWiaderko malarskie Marshalltown HDP, pojemność standardowa 1litr, maksymalna 1.5 litra

Wiaderko malarskie Marshalltown HDP, pojemność standardowa 1litr, maksymalna 1.5 litra

Netto: 43,43 zł
Brutto: 53,42 zł
Kod: 29263
Waga:0.26 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wiaderko Marshalltown Heavy-Duty zwiększa wygodę malowania. Wyposażone jest w regulowany nylonowy pasek, który pasuje do każdej dłoni, podpórkę pod kciuk i dwa ergonomiczne rowki uchwytu dające pełną stabilizację w trzymaniu podczas pracy. Magnes utrzymuje pędzel do 2” - 51mm w optymalnej pozycji spoczynkowej, gdy nie jest używany i pozwala nadmiarowi farby kapać powrotem do wiadra. Posiada również 2 pióra, które pomagają pozbyć się nadmiaru farby z pędzla. Wiaderko wykonane jest z odpornego materiału (PCV) na rozpuszczalniki i nieprzywieranie farby. Opcjonalnie polecamy wkładki HDPL3  w 3-paku sprzedawane oddzielnie, które również są bardzo odporne i znacząco przyśpieszają zmianę koloru lub utrzymanie w czystości. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu produktowego pokazującego zalety wiaderka Marshalltown.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.