0,00 zł
Strona głównamini wałkiRR306-4.5 Super Twist 115x12mm lekki sznurek poliamidowy do wszystkich rodz. farb, koniec szyty
Strona głównamini wałkiRR306-4.5 Super Twist 115x12mm lekki sznurek poliamidowy do wszystkich rodz. farb, koniec szyty

RR306-4.5 Super Twist 115x12mm lekki sznurek poliamidowy do wszystkich rodz. farb, koniec szyty

Netto: 19,67 zł
Brutto: 24,19 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: RR306-4.5
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Wooster Brush SuperTwist RR306 wałek poliamidowy dużej pojemności dla wszystkich rodzajów farb obecnie produkowanych, matowych i satynowych. Runo poliamidowe, tworzy lekki sznurek. Wyłącznie w tym modelu i tym rozmiarze (czyli tylko dla 4.5" - 115mm), koniec wałka (z jednej strony) jest szyty (z drugiej - wchodzi klatka uchwytu), przez co można wygodnie malować narożniki dojeżdżając do samego narożnika. Polecane uchwyty: RR013, RR028, RR014

Ostrzeżenia: 
Pamiętaj, myj wkłady pod bieżącą wodą, nigdy nie stosuj myjek rotacyjnych lub ciśnieniowych, stosując taką technikę mycia, natychmiast zniszczysz runo wałka. Pamiętaj, przy malowaniu wałkami Wooster Brush nigdy nie rób "cofania" na suchym wałku, nigdy nie roluj suchym wałkiem spowoduje to zniszczenie runa i nie uzyskasz odpowiedniej faktury. Pamiętaj, maluj na lekkim docisku, malując wałkiem Wooster Brush nigdy nie ciśnij wałka na ścianie lub suficie, zniszczysz narzędzie (w skrajnym przypadku runo potrafi odkleić się od rdzenia!) i efekty swojej pracy (narobisz tylko "baty" i ślady po wałku). 

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.