0,00 zł
Strona głównamini wałkiRR941-4.5 SuperFab FTP 115x10mm mini wałek dla gęstości od ok. 1.1 1.37g/dm3, zdejmowalny klips
Strona głównamini wałkiRR941-4.5 SuperFab FTP 115x10mm mini wałek dla gęstości od ok. 1.1 1.37g/dm3, zdejmowalny klips

RR941-4.5 SuperFab FTP 115x10mm mini wałek dla gęstości od ok. 1.1 1.37g/dm3, zdejmowalny klips

Netto: 21,14 zł
Brutto: 26,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: RR941-4.5
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Runo opracowane dla wałka Super/Fab® FTP™ z technologią Hydro Flow™, zapewnia kontrolowane uwalnianie płynów (farby). Odporne na ścieranie, nie matuje, wyższa wydajność przekłada się na komfortowe malowanie, doskonałe krycie i rozpływność dla współczesnych farb. Wałek o bardzo dużej pojemności, niekapiący, runo nie ulega wiotczeniu i mechaceniu. Tkanina daje równomierne pokrycie farbą całej powierzchi o niewielkiej fakturze zależnej od techniki malowania. Typowo zalecany jest dla farb o konsystencji od rzadkiej do gęstej. Runo dobrze "rozbija" farbę powodując idealne krycie. Podczas malowania zwróć uwagę na warunki wilgotnościowo - temperaturowe (ideał to: wilgotność na poziomie 70-80% i temperatura w granicach 17-19 st. Celsjusza). Okna, drzwi, wentylacje powinny być zamknięte (szczególnie wentylacje mechaniczne), po malowaniu suszenie i wietrzenie powninno być łagodne, bez "wstrząsu". Proces malowania wszystkimi wałkami Wooster Brush powinien być powadzony na kontrolowanym lekkim docisku, nigdy na prawie suchym wałku lub dużym docisku. Nie "oszczędzaj" na farbie w nadmierny sposób, bicie rekordów wydajności zostaw dla laboratoriów badawczych. Wyżyłowane metody malowania powodują wyłącznie problemy, narobisz widoczne ślady pociągnięć oraz zgrubienia. Pamiętaj, farba musi mieć z "czego" się rozpłynąć, zbyt mała ilość płynu powoduje natychmiastowe podsychanie pod wałkiem. Podawaną na etykiecie przez producenta lub dystrybutora wydajność traktuj orientacyjnie z przymróżeniem oka. Zużycie farby zależy od chłonności i chropowatości podłoża. Wygórowane parametry wydajnościowe mogą odnosić się do warunków stworzonych przez laboratorium, natomiast w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Długość runa dobieraj do warunków jakie masz - czyli chropowatość, chłonność podłoża, konsystencja farby, producent, wilgotność, temperatura - runo wałków, które oferujemy "pracuje" a nie maże farbą, dzięki temu uzyskasz pożądany efekt swojej pracy.
Mini wałki 4.5" - 115mm bardzo ułatwiają pracę przy malowaniu narożników, wnęk, powierzchnie przy dużej ilości np. punktów świetlnych, gniazd elektrycznych itp.,
Wszystkie mini rolki SuperFab Jumbo-Koter z jednej strony posiadają zaślepkę (klips) zabezpieczającą otwór wałka przed zbieraniem farby i chlapaniem podczas rotacji przy malowaniu.

Polecane uchwyty: RR013, RR014, RR028

Zobacz także:
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.