0,00 zł
Strona głównapędzle profesjonalneYachtSman 38mm Z1120, naturalne włosie 1-1/2" do farb rozpuszczalnikowych
Strona głównapędzle profesjonalneYachtSman 38mm Z1120, naturalne włosie 1-1/2" do farb rozpuszczalnikowych

YachtSman 38mm Z1120, naturalne włosie 1-1/2" do farb rozpuszczalnikowych

Netto: 25,20 zł
Brutto: 31,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: Z1120_1-1/2
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

YachtsMan® to seria pędzli z naturalnego włosia. Opatentowana technologia przygotowania i produkcji surowca zaowocowała stworzeniem idealnego pędzla przeznaczonego do nakładania materiałów na bazie rozpuszczalnikowej (farby olejne, alkidowe, karbamidowe, chlorokauczukowe, lakierobejce, bejce, impregnaty, lakiery itp). Włosie daje pełne pokrycie farbą, w zależności od techniki malowania i rozlewności farby w łatwy sposób można uzyskać gładką powierzchnię bez śladów pociągnięć pędzla i zacieków. Zawsze należy przeprowadzić próbę malowania, aby dobrać odpowiednią konsystencję w zależności od oczekiwań i warunków malarskich. Farba, lakier itp., jest idealnie rozprowadzana na różnych powierzchnia np. metalowych, drewnianych, betonach itd., pędzel jest polecany do malowania i lakierowania mebli, okien, drzwi, zabawek, szkutnictwie i wielu innych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie najlepszej jakości wykończenia powierzchni.

Uwagi techniczne:

Jednostką podstawową do oznaczeń każdego produktu firmy Wooster Brush i Marshalltown są miary imperialne (czyli cale, stopy, galony, kwarty, itd.), przeliczanie przez producenta na jednostki metryczne jest wyłącznie orientacyjne. Forma oznaczeń nie powinna wzbudzać żadnych uwag i obaw u użytkownika, takie zasady są obligatoryjnie przyjęte i stosowane we wszystkich krajach.

Prace budowlane wykonuj zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Zastrzeżenia:
Wszelkie zdjęcia produktów to są ilustracje poglądowe i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu, zmiany produkcyjne, oznaczenia, opakowania, kolory, modyfikacje, itp., wprowadzane są bez uprzedzenia i nie są automatycznie aktualizowane na stronie sklepu. Opisy, porady, techniki malarskie, szpachlarskie, tynkarskie itd., zastrzeżone są przed kopiowaniem i powielaniem, udzielane są wyłącznie klientom firmy VOX TOOLS w celu wsparcia technicznego i edukacji dla oferowanych produktów. Wszelkie patenty, oznaczenia, logotypy, produkty itd., należą do ich właścicieli. Produkty, wzory użytkowe, logotypy itd., producentów są opatentowane i zastrzeżone a wszelkie kopiowanie, podszywanie się, podrabianie, naśladowanie, itp., spowoduje konsekwencje prawne ze strony ich właścicieli.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.