0,00 zł
Strona głównapędzle profesjonalneYachtsMan 51mm Z1120, naturalne włosie 2" do farb rozpuszczalnikowych
Strona głównapędzle profesjonalneYachtsMan 51mm Z1120, naturalne włosie 2" do farb rozpuszczalnikowych

YachtsMan 51mm Z1120, naturalne włosie 2" do farb rozpuszczalnikowych

Netto: 30,08 zł
Brutto: 37,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: Z1120_2
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

YachtsMan® to seria pędzli z naturalnego włosia. Opatentowana technologia przygotowania i produkcji surowca zaowocowała stworzeniem idealnego pędzla przeznaczonego do nakładania materiałów na bazie rozpuszczalnikowej (farby olejne, alkidowe, karbamidowe, chlorokauczukowe, lakierobejce, bejce, impregnaty, lakiery itp.). Włosie daje pełne pokrycie farbą, w zależności od techniki malowania i rozlewności farby w łatwy sposób można uzyskać gładką powierzchnię bez śladów pociągnięć pędzla i zacieków. Zawsze należy przeprowadzić próbę malowania, aby dobrać odpowiednią konsystencję w zależności od oczekiwań i warunków malarskich. Farba, lakier itp., jest idealnie rozprowadzana na różnych powierzchnia np. metalowych, drewnianych, betonach itd., pędzel jest polecany do malowania i lakierowania mebli, okien, drzwi, zabawek, szkutnictwie i wielu innych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie najlepszej jakości wykończenia powierzchni.

Uwagi techniczne:

Jednostką podstawową do oznaczeń każdego produktu firmy Wooster Brush i Marshalltown są miary imperialne (czyli cale, stopy, galony, kwarty, itd.), przeliczanie przez producenta na jednostki metryczne jest wyłącznie orientacyjne. Forma oznaczeń nie powinna wzbudzać żadnych uwag i obaw u użytkownika, takie zasady są obligatoryjnie przyjęte i stosowane we wszystkich krajach.

Prace budowlane wykonuj zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Zastrzeżenia:
Wszelkie zdjęcia produktów to są ilustracje poglądowe i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu, zmiany produkcyjne, oznaczenia, opakowania, kolory, modyfikacje, itp., wprowadzane są bez uprzedzenia i nie są automatycznie aktualizowane na stronie sklepu. Opisy, porady, techniki malarskie, szpachlarskie, tynkarskie itd., zastrzeżone są przed kopiowaniem i powielaniem, udzielane są wyłącznie klientom firmy VOX TOOLS w celu wsparcia technicznego i edukacji dla oferowanych produktów. Wszelkie patenty, oznaczenia, logotypy, produkty itd., należą do ich właścicieli. Produkty, wzory użytkowe, logotypy itd., producentów są opatentowane i zastrzeżone a wszelkie kopiowanie, podszywanie się, podrabianie, naśladowanie, itp., spowoduje konsekwencje prawne ze strony ich właścicieli.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.