0,00 zł
Strona głównawałki 457mm 18"Cirrus R196-18 457x25mm super wałek do gęstych i bardzo gęstych farb oraz nakładania gotowych gładzi
Strona głównawałki 457mm 18"Cirrus R196-18 457x25mm super wałek do gęstych i bardzo gęstych farb oraz nakładania gotowych gładzi

Cirrus R196-18 457x25mm super wałek do gęstych i bardzo gęstych farb oraz nakładania gotowych gładzi

Netto: 80,49 zł
Brutto: 99,00 zł
Producent: Wooster Brush
Kod: R196-18
Waga:0.19 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Runo wałków Wooster Cirrus jest wyrafinowaną przędzą poliamidową, o dużej pojemności trwałej, miękkiej i sprężystej. Zapewnia pełne pokrycie. Biała tkanina z zielonym prążkiem minimalizuje rozpryski, kontrolowane uwalnianie płynów skutkuje równomiernym rozłożeniem na całej powierzchni. Wałek idealny na półszorstkie i szorstkie powierzchnie, o różnym stopniu połysku farb (tj. matowych, pół satynowych i satynowych). Wielkość faktury zależy od techniki malowania. Nie ulega rozwarstwieniu, mechaceniu i gubieniu „kłaczków” nawet przy „ciągliwych” farbach.
Podczas malowania kontroluj aby nie malować suchym lub prwawie suchym wałkiem. Wałek Cirrus sprawdzi się przy nakładaniu gładzi, przy tak długim runie, szczególnie na tynkach wymagających nieco grubszej warstwy.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.